Sorry, no posts matched your criteria.

trending

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck vijojnë pushimet në Capri me një super jaht luksoz për të hfestuar 52-vjetorin e lindjes së këngëtares.  Çifti është fotografuar teksa shkëmbenin puthje pasionante gjatë mbrëmjes së kaluar në Nerano të Italisë.  Jennifer shihet e ulur në prehrin e të dashurit të saj duke buzëqeshur, ndërsa Ben i dhuron një puthje në qafë.  Më pas çifti shkëmbejnë puthje pasionate në buzë,dhe duken më të dashuruar se kurrë. 

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka publikuar së fundmi albumin e saj më të ri, “Better Mistakes”. Ajo është duke promovuar albumin e

Dihet se Donaldi është i apasinuar pas tatuazheve të cilat i ka pothuaj në të  gjithë trupin, por tani ka ndërmend të bëjë edhe një tjetër! Teksa po bisedonte me Trixen ne oborr, kjo e fundit shprehu dëshiren se do

Pasioni për të ngarë me shpejtësi makinën, duket se do i kushtojë shtrenjtë ish konkurentit të ‘Përputhen’, Fatjon Kuqari. Ndërsa filmoi veten duke drejtuar automjetin

Një sistem i vazhdueshëm i presionit të ulët mbi Europë i ka dhënë kontinentit pranverën më të ftohtë që nga viti 2013, sipas të

Londra dhe Anglia vërtet pret finalen e madhe të dielën, me shpresën e kurorëzimit të një ëndrre historike, por në të njëjtën kohë i

Lidhu Gruaja Global .. futu në Lobi

NGJARJE TË ARDHSHME

December

January 2022

February
MO
TU
WE
TH
FR
SA
SU
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events for January

1st

No Events
Events for January

2nd

No Events
Events for January

3rd

No Events
Events for January

4th

No Events
Events for January

5th

No Events
Events for January

6th

No Events
Events for January

7th

No Events
Events for January

8th

No Events
Events for January

9th

No Events
Events for January

10th

No Events
Events for January

11th

No Events
Events for January

12th

No Events
Events for January

13th

No Events
Events for January

14th

No Events
Events for January

15th

No Events
Events for January

16th

No Events
Events for January

17th

No Events
Events for January

18th

No Events
Events for January

19th

No Events
Events for January

20th

No Events
Events for January

21st

No Events
Events for January

22nd

No Events
Events for January

23rd

No Events
Events for January

24th

No Events
Events for January

25th

No Events
Events for January

26th

No Events
Events for January

27th

No Events
Events for January

28th

No Events
Events for January

29th

No Events
Events for January

30th

No Events
Events for January

31st

No Events

NGJARJET E FITUAR

Global Woman Club, komuniteti në rritje më i shpejtë i rrjeteve globale për gratë në biznes, po mban të pestën vjetore Global Summit Summit 2021 në London UK. Bashkohuni me ne në 5 dhe 8 Mars, për një ngjarje unike, me një varg folësish të shquar që ndezin një shteg të

Nëse jeni pronar biznesi, autor, trajner, mentor, konsulent, trainer, praktikues, kontabilist, pronar i dyqaneve me pakicë, projektuesi grafik, ose thjesht keni një ide për të filluar sipërmarrjen tuaj të biznesit, ose mbase doni të merrni njohuritë tuaja dhe ta ndani atë me botën - atëherë ky program trajnimi online është

Zbuloni Klubin Global të Grave

Zgjidhni qytetin tuaj dhe gjeni lajme lokale, postime në blog, ngjarje dhe punë

Holandë

SHBA

Britani e Madhe

Rumani

Qipro

Gjermani

Suedi

Shqipëri

Portugali

Spanjë

Belgjikë

Norvegji

Francë

Austri

Singapore